Печеніжинська ОТГ Коломийська ОТГ

Безлімітні пакети GEPON

Medium

абонплата

Швидкість до

50 Мбіт/с

Підключитись

Strong

абонплата

Швидкість до

100 Мбіт/с

Підключитись

Power

абонплата

Швидкість до

300 Мбіт/с

Підключитись

Загальні примітки:

 • Тарифи дійсні з 01 вересня 2019 р.
 • Для корпоративних клієнтів, а також фізичних осіб, значно віддалених від опорної мережі, діють індивідуальні пропозиції по тарифних планах
 • Зазначені швидкості доступу у тарифних планах відповідають швидкості в порту, та швидкості доставки інформації до абонента від найближчого граничного вузла провайдера. Заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Фактична швидкість доступу до інтернет-ресурсів може відрізнятися і залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей обладнання чи налаштування програмного забезпечення абонента.
 • Реальна IP адреса - 50 грн/міс.
 • Абонентська плата - фіксований платіж, що нараховується у перший день активації тарифного плану, незалежно від факту користування послугою.
 • Тарифні плани розраховані на домашнього користувача, передбачають використання послуги для власних потреб без права перепродажу чи передачі третім особам.
 • Тарифні плани розраховані для кінцевого домашнього користувача з підключенням одного комп’ютера. У випадку надмірного та нерівномірного використання ресурсів - як навмисного, так і ненавмисного (наприклад, в результаті вірусних атак, програм-троянів або у випадку професійного використання мережі з метою отримання прибутку, розміщення у себе веб-ресурсів, FTP-серверів, сідбоксів, тощо) заявлені параметри якості не гарантуються.
 • Заміна тарифного плану - безкоштовно.
 • Заміна тарифного плану відбувається з 1 числа наступного місяця.
 • Призупинення послуги: 25 грн/міс.
 • Вартість виклику спеціаліста становить від 200 гривень за повну чи неповну 1 годину роботи.
  Додатково витрачені матеріали оплачуються окремо.
  Звертаємо увагу, що наші спеціалісти проводять роботи лише з налаштування обладнання, що пов'язане з роботою мережі Інтернет. Для встановлення програмного забезпечення і ремонту комп'ютерів звертайтесь у спеціалізовані сервісні центри. Спеціаліст компанії не несе ніякої відповідальності за працездатність Вашого ПЗ (Програмне Забезпечення - це будь-яка ОС, наприклад Windows, антивіруси, файрволи, браузери, системні компоненти і т.д.). У разі відсутності можливості зробити ці налаштування, з причини повної або часткової непрацездатності Системи клієнта фахівець зобов`язаний продемонструвати працездатність підключення та ПЗ на іншій Системі наприклад, завідомо справному ноутбуці фахівця. Фахівець може дати Клієнту рекомендації щодо усунення помилок в роботі Системи, але це не означає, що він автоматично зобов'язаний зайнятися усуненням проблем в роботі Системи Клієнта. Провайдер не зобов'язаний і не може гарантувати безвідмовну і правильну роботу клієнтського ПЗ.

Публічні оферти

Звіти про якість телекомунікаційних послуг


Реклама: Одяг та аксесуари


Відеонагляд